- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda HANY NEW 010
Komoda HANY NEW 010
Telefonická objednávka
Komoda se považuje za variabilní kus nábytku, který využijete téměř kdekoliv v bytě. Neslouží jen jako ideální odkládací plocha, přirozeně zapadne do prostoru a oživí i fádní místnost.
Komoda HANY NEW 010 je dvoudveřová se čtyřmi šuplíky. Vaše věci bezpečně uschová za dvířky, kde se nachází policová část. Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami. Tento model si zamilujete díky důmyslným detailům a perfektnímu zpracování.
Barva:
bílá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 133,6 cm
hloubka: 49 cm
výška: 95,4 cm
Hmotnost:
71 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 133,6 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 95,4 cm |
| HMOTNOST | 71 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Jednokřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní