- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda HANY NEW 009
Komoda HANY NEW 009
Telefonická objednávka
Komoda se považuje za variabilní kus nábytku, který využijete téměř kdekoliv v bytě. Neslouží jen jako ideální odkládací plocha, přirozeně zapadne do prostoru a oživí i fádní místnost.
Komoda HANY NEW 009 má 4 šuplíky. Vyrobena je z kvalitní laminované dřevotřísky s ABS hranami. Tento model si zamilujete díky důmyslným detailům a perfektnímu zpracování.
Barva:
bílá
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 45,2 cm
hloubka: 49 cm
výška: 95,4 cm
Hmotnost:
30 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 45,2 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 95,4 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní