- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo SATURN
Kancelářské křeslo SATURN
Telefonická objednávka
Kancelářské křeslo SATURN je potažené bílou, šedou nebo černou eko kůží a jeho stabilita je zaručena klasickou základnou s pěti kolečky.
Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje díky plynovému zvedáku snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo zafixování vertikální polohy a regulovat přítlak opěrky.
Barva:
bílá
černá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
perforovaná eko kůže / plast
Rozměry:
šířka: 67 cm
hloubka: 65 cm
výška: 112 - 120 cm
výška sedu: 44 - 52 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
17,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 112 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 67 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Rohový PC stůl TERINO
Rohový PC stůl TERINO
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní