- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál FIORE TYP 2
Regál FIORE TYP 2
Telefonická objednávka
Moderní 4-policový bambusový regál FIORE TYP 2 nabízí praktický úložný prostor a ozdobí interiér v koupelně, předsíni, kuchyni, ale i v obývacím pokoji.
Čtyři police jsou díky předvrtaným otvorům výškově nastavitelné. Kvalitní bambusový materiál, ze kterého je regál vyroben, kráčí ruku v ruce s dobou. I přírodní barevné provedení je toho svědkem. Hladký povrch zabrání zranění v podobě nepříjemných třísek.
Dolaďte si svůj interiér z přírodního materiálu moderním regálem FIORE. Výrobky z bambusu jsou nejen krásné, ale i praktické.
Barva:
přírodní
Materiál:
bambus
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 26 cm
výška: 100 cm
Nosnost:
40 kg
Hmotnost:
5,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 5,5 kg |
| NOSNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





