- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento kvalitní dřevěný jídelní stůl má moderní industriální vzhled kombinovatelný s jakýmkoli interérem.
Jídelní stůl je velmi robustní a odolný. Deska stolu je vyrobena z masivního akáciového dřeva o tloušťce 2,5 cm.
Kovové, černou barvou lakované nohy ve tvaru hvězdy umocňují industriální vzhled stolu a zajišťují jeho dokonalou stabilitu.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
průměr: 130 cm
výška: 77 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| PRŮMĚR | 130 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 130 cm |
| HLOUBKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| PRŮMĚR | 130 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
Jídelní stůl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Dodání do 14 dnů 16 890 Kč 180x90x78 cm Dodání do 14 dnů 17 890 Kč 200x100x78 cm Dodání do 14 dnů 20 390 KčJídelní křeslo TROS Dekorhome
Jídelní křeslo TROS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 390 Kč
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
20 690 Kč
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Jídelní židle 2 ks DANAÉ Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedozelená
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní