- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl TETIS
Jídelní stůl TETIS
Kód produktu: TETISDCFI100
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní stůl TETIS v industriálním stylu je vhodný do každé menší kuchyně či jídelny.
Stůl je vyrobený v kombinace MDF desky a stylo kovové podnoži v barevném provedení: dub / černá.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 100 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
23 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 100 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní židle TEXO
Přijímáme předobjednávky
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 786 Kč
od 2 040 Kč
2 896 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací stolek MARSEL
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 131 Kč
1 190 Kč
1 392 Kč
Přidat do oblíbených
Servírovací stolek DR-046 bambus
Skladem
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 321 Kč
1 390 Kč
2 190 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka PRADO 260
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 26 743 Kč
28 150 Kč
33 499 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka KLANTON 240
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 16 901 Kč
17 790 Kč
21 170 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Kuchyňská linka FABIANA 240
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 15 476 Kč
16 290 Kč
19 385 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní