- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační a masážní
- Relaxační
- Elektrické polohovací křeslo PEGAS
Elektrické polohovací křeslo PEGAS
Telefonická objednávka
ELEKTRICKÉ POLOHOVACÍ KŘESLO PEGAS
Představte si chvíli, kterou si zasloužíte. Po náročném dni se konečně dostáváte domů, kde na vás čeká to nejlepší místo pod sluncem - Vaše nové TV křeslo PEGAS. Nejenže se stane vaší osobní oázou relaxace, ale bude i stylovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Když se zaboříte do měkkého polstrování, okolní svět se vytratí a umožní vám chvíle klidného odpočinku i soustředěné práce.
POHODLÍ
Díky elektrickému ovládání (na bočnici křesla) lze křeslo snadno polohovat. Polohování, otočná funkce a houpací mechanismus poskytují dokonalou oporu při odpočinku. Tento stylový a praktický kus nábytku perfektně doplní každý interiér a přinese do vašeho domova kousek luxusu i pohodlí.
ELEGANTNÍ DESIGN
Ponořte se do útulného křesla PEGAS, kde se luxus snoubí s udržitelností. Tento kousek vyrobený z vysoce kvalitní látky v několika barevných variantách nejenže respektuje životní prostředí, ale také vás zahalí do naprostého pohodlí.
- béžová
- hořčicová
- mátová (světle zelená)
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 100 - 170 cm
výška: 108 - 81 cm
šířka sedu: 60 cm
hloubka sedu: 50 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
47 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 100 cm, 170 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 108 cm |
| HMOTNOST | 47 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 60 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Podlahová váza SINIS Dekorhome
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Zlatá
Není skladem
6 111 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
4 683 Kč
Stříbrná
Není skladem
6 483 Kč
Odkládací stolek MEDUSA S Dekorhome
Odkládací stolek MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč




























Zboží ihned, platba za 14 dní