- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Elektrické polohovací křeslo ADONIS VELVET
Elektrické polohovací křeslo ADONIS VELVET
Telefonická objednávka
Toto elektrické polohovací křeslo se brzy stane pohodlným a příjemným společníkem po náročném dni. Můžete v něm strávit příjemné chvíle odpočinku, čtení oblíbené knihy nebo při sledování televize.
Křeslo lze rozložit do vodorovné polohy, jednoduchým pohybem se vysune podnožka a zároveň se sklopí opěrák a tím zpříjemní relaxaci.
Elektrické polohovací křeslo je vyrobené ze sametu se silným polstrováním, takže má dlouhou životnost a zároveň nabízí příjemné posezení. Navíc je také vybavené USB portem.
Barva:
béžová
šedá
zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka
Rozměry:
šířka: 77 cm
hloubka: 96 -162 cm
výška: 107 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 49 cm
Hmotnost:
46 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 77 cm |
| HLOUBKA | 96 cm, 162 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| HMOTNOST | 46 kg |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Masážní polohovací křeslo NEPTUN VELVET M
Stojací lampa látka / dřevo Dekorhome
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Hnědá
Není skladem
840 Kč
Bílá
Skladem
805 Kč
Černá
Skladem
805 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní