- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Barové
- Barový set MADERA 2+1
Barový set MADERA 2+1
Telefonická objednávka
BAROVÝ SET MADERA
Ať už si chcete dát drink s přáteli nebo lehkou snídani před odjezdem, set barového stolu a židlí MADERA vás jistě potěší. Rustikální hnědé a černé tóny doplní vaši kuchyň a navodí útulnou atmosféru. Vysoký barový stůl o rozměrech 100 x 40 cm je dostatečně prostorný, dvě židle o rozměrech 40 x 30 cm dopřejí pohodlné posezení. Spojovací nosník pod stolem, ochrana proti převrácení a 4 nastavitelné nohy činí stůl bezpečnějším a stabilnějším.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / kov
Rozměry stolu:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 90 cm
Rozměry židle:
šířka: 40 cm
hloubka: 30 cm
výška: 65 cm
Nostnost:
50 kg / stůl
100 kg / židle
Hmotnost:
20,2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 20,2 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 40 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 30 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 65 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 40 cm |
| VÝŠKA | 65 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 20,2 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm |
| ŠÍŘKA STOLU | 100 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 40 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 30 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 65 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní