- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš barový set má moderní a trendový design, dokonale proto zapadne do každé moderní domácnosti, zahrady, baru, hospody či restaurace. Jeho jednoduchý a současný vzhled skvěle doplní celou řadu interiérových stylů.
Stolní deska je zhotovená z MDF v bílé barvě, snadno se tedy čistí. Ocelový rám s práškovým nástřikem přispívá ke stabilitě a pevnosti barového stolu.
Hospodské židle mají ergonomicky tvarované sedadlo s integrovaným opěradlem, které vyniká svým moderním zaobleným tvarem.
Sestavení setu je velmi jednoduché.
Náš barový set je ideální, pokud si chcete vychutnat skleničku vína nebo drobné občerstvení na baru. Skvěle vám však poslouží i jako dodatečné místo k sezení, když vám přijde návštěva.
Zásilka obsahuje barový stůl a 4 barové židle.
Barva:
černá
hnědá
krémová
modrá
světle šedá
taupe (šedohnědá)
tmavě šedá
vínová
zelená
žlutá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Rozměry stolu:
průměr: 60 cm
výška: 107,5 cm
Rozměry židle:
šířka: 51 cm
hloubka: 49 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 71 cm
Materiál:
MDF potažená vrstvou PVC (stolní deska) / ocel s práškovým nástřikem (nohy) / textilní čalounění
Hmotnost:
32,5 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 107,5 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| VÝŠKA SEDU | 71 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| VÝŠKA STOLU | 107,5 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 51 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 49 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 99 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 99 cm, 107,5 cm |
| PRŮMĚR | 60 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| VÝŠKA SEDU | 71 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Barový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| VÝŠKA STOLU | 107,5 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 51 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 49 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 99 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty8
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 736 Kč
Černá
Není skladem
11 547 Kč
Zelená
Není skladem
9 887 Kč
Krémová
Není skladem
9 164 Kč
Modrá
Není skladem
9 147 Kč
Vínová
Není skladem
8 438 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 324 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
11 210 Kč
Žlutá
Není skladem
8 261 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 168 Kč
Barový set 5ks umělá kůže Dekorhome
Barový set 5ks umělá kůže Dekorhome
Hnědá
Není skladem
11 278 Kč
Bílá
Není skladem
16 392 Kč
Černá
Není skladem
16 053 Kč
Zelená
Není skladem
8 749 Kč
Oranžová
Není skladem
12 034 Kč
Šedá
Není skladem
11 602 Kč
Fialová
Není skladem
9 918 Kč
Červená
Není skladem
13 266 Kč
Krémová
Není skladem
12 609 Kč
Vínová
Není skladem
12 498 Kč
Barový set 5ks textil Dekorhome
Barový set 5ks textil Dekorhome
Hnědá
Není skladem
9 234 Kč
Černá
Není skladem
10 883 Kč
Zelená
Není skladem
10 048 Kč
Krémová
Není skladem
10 048 Kč
Modrá
Není skladem
9 911 Kč
Vínová
Není skladem
9 234 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
10 486 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
9 616 Kč
Žlutá
Není skladem
9 371 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 366 Kč








































Zboží ihned, platba za 14 dní