Hodnocení produktu

Napsali o nás na Heureka.cz

Kvalitní odpočinek v každém počasí - to je zahradní iglu NUKILIK. Najděte mu místo na zahradě, na trávníku, terase, u bazénu nebo pod korunou stromů. Zařiďte ho pohodlným zahradním nábytkem nebo ho použijte jako kryt nad nafukovací vířivku. Přidejte zahradní osvětlení a užijte si romantický večer ve dvou. Buďte moderní, buďte inovativní!

Zahradní přístřešek ve tvaru kupole, známý jako zahradní iglů, je ideální volbou pro vaši zahradu. Jeho unikátní design vypadá jako eskymácký příbytek, ale je navržený tak, aby byl využitelný v různých klimatických podmínkách, včetně našeho podnebí.

Iglú vyniká celoročním využitím. Konstrukce je sestrojena tak, abyste jej mohli smontovat na dva způsoby - letní a zimní verze.

Letní verze je částečně odkryta, se širším a vyšším vchodem, před sluncem vás chrání textilie z kvalitního polyethylenu HDPE.

Zimní verzi překrývá zimní průhledný plášť z PVC, který vám umožní pozorovat okolní krajinu pozdě do noci.

Přívod čerstvého vzduchu přes průhledný PVC plášť zajistí dva otvory na zip. Abyste předešli poškození pláště, zapněte zipy vždy podle doporučení výrobce. Dbejte, aby během zapínání byly obě části zipu co nejblíže k sobě. Konstrukce je vyrobena z pevného a odolného 100% recyklovatelného PVC a ABS materiálu. Tvar kopule umožňuje přenášet sluneční světlo ve všech úhlech a rovnoměrně tak distribuovat teplo dovnitř vzhledem k počasí, díky čemuž se v iglú stále udržuje optimální teplota.

Toto zahradní iglu může tedy sloužit jako letní altánek, odpočinkovou zónu, koutek pro děti, soukromou observatoř, letní pracovnu, zimní zahradu nebo skleník.

Zahradní iglu je odolné vůči větru rychlostí až 35 km/h a sněhové návěji do hmotnosti 20 kg. Montáž je jednoduchá a není potřeba speciálně upravený terén. Po sestavení má plochu 10 m² s průměrem 360 cm a výškou 220 cm.

Tento zahradní přístřešek je skvělým řešením pro ochranu před sluncem, větrem a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami. Je to moderní a praktická volba pro váš zahradní prostor, kterou oceníte při odpočinku, cvičení jógy nebo pilates a dalších aktivitách venku.

Barva: 
průhledná / bílá

Materiál: 
PVC + ABS / polyethylen HDPE / kov

Rozměry: 
šířka: 3,6 m
hloubka: 3,6 m
výška: 2,2 m

průměr trubek konstrukce: 1,6 cm

zastavěná plocha: 10 m2

Hmotnost: 
25,2 kg

Dodáváno v demontu. 

Parametry
BARVA BíláPrůhledná
STYL Moderní, Nadčasový
TVAR Kulatý
ŠÍŘKA 360 cm
HLOUBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRŮMĚR 360 cm
HMOTNOST 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONSTRUKCE Plast
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen), PVC
BARVA KONSTRUKCE Bílá
ODOLNOST PROTI DEŠTI Ano
BARVA BíláPrůhledná
STYL Moderní, Nadčasový
TVAR Kulatý
ŠÍŘKA 360 cm
HLOUBKA 360 cm
VÝŠKA 220 cm
PRŮMĚR 360 cm
HMOTNOST 25,2 kg
MATERIÁL ABS, PVC, Polyetylén
MATERIÁL KONSTRUKCE Plast
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ 100% HDPE (vysokohustotní polyetylen), PVC
BARVA KONSTRUKCE Bílá
ODOLNOST PROTI DEŠTI Ano

Nábytek

Zahrada

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Premium nábytek

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení