- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Smart
- RTV stolek SMART
RTV stolek SMART
Kód produktu: V-PL-SMART-RTV-1
Telefonická objednávka
Moderní RTV stolek SMART je součástí sestavy nábytku SMART, kterým si stylově vybavíte obývací pokoj, pracovnu nebo jídelnu.
Nábytek je vyrobený z laminované MDF a přírodný dýhy v provedení: dub přírodní. Konstrukce je z lakované ocele v černé barvě.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 167 cm
hloubka: 44 cm
výška: 59 cm
Hmotnost:
43 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 167 cm |
| HLOUBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOST | 43 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze









Zboží ihned, platba za 14 dní