- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Skládací zahradní židle 4 ks akáciové dřevo Dekorhome
Skládací zahradní židle 4 ks akáciové dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše moderní sada jídelních židlí je vyrobená z přírodních materiálů, takže bude vaší zahradě nebo dvorku opravdu slušet. Pokud rádi stolujete na čerstvém vzduchu, je pro vás trefou do černého.
Jídelní židle jsou vyrobené z prvotřídního akáciového dřeva, tvrdé tropické dřeviny, která je oceňovaná pro svou odolnost vůči rozmarům počasí, takže vám vydrží sloužit po dlouhá léta. Olejem ošetřený povrch snadno očistíte vlhkým hadříkem. Pokud židle právě nepoužíváte, můžete je složit, aby vám zbytečně nepřekážely.
Balení obsahuje 4 skládací židle. Jejich montáž je velmi snadná.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní akáciové dřevo (s olejovou povrchovou úpravou)
Rozměry:
šířka: 54 cm
hloubka: 57 cm
výška: 91 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 44 cm
výška područek od země: 64 cm
Rozměry složené židle:
šířka: 54 cm
hloubka: 15 cm
výška: 109 cm
Hmotnost:
21,8 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 21,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 21,8 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Zahradní jídelní set 17 ks polyratan
Zahradní jídelní set 17 ks polyratan
Hnědá
Dodání do 10 dnů
19 792 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
17 855 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
18 079 Kč
Krémová
Není skladem
18 652 Kč
Zahradní úložný box polyratan Dekorhome
Zahradní úložný box polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
8 243 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 976 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 947 Kč
Zahradní ratanové polohovací lehátko s poduškou
Zahradní ratanové polohovací lehátko s poduškou
Hnědá
Není skladem
2 965 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 276 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní