- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Toronta
- Šatní skříň F TORONTA
Šatní skříň F TORONTA
Telefonická objednávka
Šatní skříň F je součástí sektorové sestavy TORONTA, která obsahuje množství komponentů na vybavení obývacího pokoje nebo jídelen. Sestava má originální a atraktivní design, je funkční a praktická. Nábytek je vyrobený z laminované DTD, dvířka jsou z MDF v barevném provedení: dub wotan.
Šatní skříň F nabízí dostatek úložného prostoru. V horní části se nachází věšáková tyč, ve spodní části jsou police. Skříň je dvoudveřová.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy TORONTA.
Barva:
dub wotan
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozměry:
šířka: 102,8 cm
hloubka: 56 cm
výška: 197,2 cm
tloušťka materiálu korpus: 16 mm
tloušťka materiálu dvířka: 19 mm
Hmotnost:
84 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 102,8 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 197,2 cm |
| HMOTNOST | 84 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní