- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rohová sedačka látka / dřevo Dekorhome
Rohová sedačka látka / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše všestranná rohová pohovka je skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje.
Díky silnému rámu z MDF a dřeva je pohovka pevná, stabilní a odolná. Disponuje čalouněním z vysoce kvalitní polyesterové látky a uvnitř je hustě polstrovaná molitanem, takže vám umožní užívat si při sezení i ležení maximálního pohodlí. Lenošku můžete umístit na kteroukoli stranu pohovky tak, aby se skvěle zapadla do každé místnosti.
Tato pohovka se snadno sestavuje.
Barva:
žlutá
zelená
modrá
hnědá
světle šedá
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka / MDF / kaučukovník / molitan
Rozměry:
šířka: 186 cm
hloubka: 136 cm
výška: 79 cm
šířka sedu: 164 - 175 cm
hloubka sedu: 50 - 118 cm
výška sedu: 40 cm
výška područek od země: 56 cm
Hmotnost:
40 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 187 cm |
| HLOUBKA | 136 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF deska, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 164 cm, 175 cm |
| HLOUBKA SEDU | 50 cm, 118 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





















Zboží ihned, platba za 14 dní