- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Houpací
- Relaxační houpací křeslo ROMELO C3
Relaxační houpací křeslo ROMELO C3
Kód produktu: 0000070510
Telefonická objednávka
Mechanicky polohovatelné houpací a relaxační křeslo ROMELU C3 je vyrobeno z textilní kůže PU v barevném provedení: tmavě hnědá.
Barva:
tmavě hnědá
Materiál:
textilní kůže PU
Rozměry:
šířka: 85 cm
hloubka: 55 cm
výška: 74 - 88 cm
Nosnost:
140 kg
Hmotnost:
24 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 85 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| NOSNOST | 140 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 66 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty5
Relaxační TV křeslo zvedací TV-1171
Přijímáme předobjednávky
13 041 Kč
14 490 Kč
Přidat do oblíbených
Houpací křeslo AK-373
Varianty produktu
Růžová
Skladem
2 390 Kč
Šedá
Skladem
2 390 Kč
Krémová
Skladem
2 390 Kč
Modrá
Skladem
2 390 Kč
Houpací křeslo AK-373
Růžová
Skladem
2 390 Kč
Šedá
Skladem
2 390 Kč
Krémová
Skladem
2 390 Kč
Modrá
Skladem
2 390 Kč
Skladem
2 390 Kč
2 990 Kč
Přidat do oblíbených













Zboží ihned, platba za 14 dní