- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Pusan
- Komoda PUSAN E
Komoda PUSAN E
Telefonická objednávka
Obývák představuje hlavní společenskou místnost, ve které se odehrává nejeden rodinný příběh. Má to ale jeden háček. Aby se rodinný příběh mohl zrodit a vyvíjet, je třeba vytvořit příjemné prostředí a budete se v něm cítit dobře. Dokonale se o to postará správně vybrána obývací sestava. Hledáte nadčasovost, originalitu a kvalitu? Obýváková sestava PUSAN je vhodná právě pro vás.
Nábytek je vyrobený z laminované dřevotřísky v barevném provedení apalačský dub. Materiál má tloušťku až 1,9 cm. Dvířka jsou vyrobena z MDF. Pro lepší manipulaci je systém obdařen šedými kovovými úchyty. Celkový vzhled obývacího systému dotvářejí dřevěné nožičky. Je vhodný na zařízení obývacích pokojů, jídelen a předsíní.
Komponenty ze sektorového systému se objednávají jednotlivě, díky čemuž si můžete vytvořit sestavu podle vašich představ. Pořiďte si obývací systém PUSAN, který zpříjemní vaše domácí prostředí a pohladí vás na duši.
Kombinovaná komoda z kolekce PUSAN E se hodí kamkoliv. Vhodná do ložnice, předsíně, obývacího pokoje nebo dětského pokoje. Na první pohled vypadá jednoduše, ale vkusně. Vyrobena je z laminované dřevotřísky a MDF v provedení dub Apalačský. Součástí komody jsou troje dvířka a jeden šuplík. Za dvířky najdete bohatý úložný prostor v podobě pěti polic.
Barva:
dub apalačský
Materiál:
laminová DTD / MDF / kov
Rozměry:
šířka: 150,6 cm
hloubka: 41 cm
výška: 86 cm
tloušťka materiálu: 1,9 cm
výška nožiček: 2,5 cm
Nosnost police:
5 kg
Hmotnost:
69,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 150,6 cm |
| HLOUBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 69,5 kg |
| NOSNOST | 5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní