- Domů
- Pracovna
- Kancelářské sestavy
- Johan
- Pracovní oboustranný stůl JOHAN 2 NEW 08
Pracovní oboustranný stůl JOHAN 2 NEW 08
Telefonická objednávka
Velký pracovní stůl JOHAN 2 NEW 08 je oboustranný, z jedné i druhé strany k němu můžete zasunout židli či křeslo. Konstrukce je pevná, stabilita stolu je podpořená středovou deskou.
K výrobě byla použita kvalitní laminovaná dřevotříska.
Stůl můžete využít i jako psací stůl, poskytuje dostatečně velkou pracovní plochu.
Je součástí designové kancelářské sestavy JOHAN NEW vhodné na zařízení kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností.
Barva:
dub sonoma
kraft dunkel / bílá
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 148 cm
hloubka: 67,5 cm
výška: 73,5 cm
Nosnost:
10 kg
Hmotnost:
31 kg
Dodávano v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 148 cm |
| HLOUBKA | 67,5 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 148 cm |
| HLOUBKA | 67,5 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Psací stůl JOHAN 2 NEW 01
Psací stůl JOHAN 2 NEW 01
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 175 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 175 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 567 Kč
Počítačový stůl JOHAN 2 NEW 02
Počítačový stůl JOHAN 2 NEW 02
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 050 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 050 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Kontejner se zámkem JOHAN 2 NEW 12
Kontejner se zámkem JOHAN 2 NEW 12
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Rohový stolek JOHAN 2 NEW 06
Kancelářský regál vysoký JOHAN 2 NEW 04
Kancelářský regál vysoký JOHAN 2 NEW 04
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Dub sonoma
Skladem
2 280 Kč
Dub craft
Skladem
2 190 Kč
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Rohový regál JOHAN 2 NEW 09
Bílá
Dodání do 14 dnů
5 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
5 450 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Kancelářský kontejner JOHAN 2 NEW 07
Kancelářský kontejner JOHAN 2 NEW 07
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč
Dub craft
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub craft
Není skladem
12 350 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní