Postel ANNABEL 160 s úložným prostorem
Telefonická objednávka
Elegantní postel ANNABEL 160 je čalouněná sametovou látkou v šedé barvě a zaujme zpracováním čela postele.
Postel nabízí úložný prostor.
Součástí postele jsou lamelové rošty. Matrace součástí není, doporučujeme koupit matraci o velikosti 160 x 200 cm.
Barva:
šedá
Materiál:
sametová látka
Rozměry:
šířka: 161 cm
hloubka: 209 cm
výška: 106 cm
plocha lůžka: 160 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 27 cm
výška nožiček: 2 cm
Nosnost:
postel: 200 kg
úložný prostor: 20 kg
Hmotnost:
79,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 161 cm |
| HLOUBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOST | 79,4 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 27 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 161 cm |
| HLOUBKA | 209 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOST | 79,4 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x postel, 2x rošt |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 27 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní