- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Otočný jídelní stůl TARSE Dekorhome
Otočný jídelní stůl TARSE Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL TARSE S ODNÍMATELNOU OTOČNOU DESKOU

ELEGANCE A FUNKČNOST V JEDNOM

STŮL PRO VÝJIMEČNÉ CHVÍLE A NEZAPOMENUTELNÉ KULINÁŘSKÉ ZÁŽITKY

NEPOSTRADATELNÝ PRVEK VAŠEHO JÍDELNÍHO PROSTORU
Kulatý jídelní stůl je místo, kde vznikají vzpomínky. Ať už pro slavnostní příležitosti nebo pro útulné večery doma, tento stůl je dokonalým společníkem pro každý okamžik. Jeho elegantní design a praktické vlastnosti z něj činí nepostradatelnou součást vašeho domova.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
keramika / sklo / kov
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 150 cm
výška: 76 cm
tloušťka desky: 10 mm
vzdálenost mezi otočným talířem a okrajem stolu: 37,5 cm
vzdálenost mezi nohami stolu dole: cca 80 cm
vzdálenost mezi podlahou a stolem deska: 75 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový, Praktický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, Sklo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Jídelní křeslo NESSOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Antracit
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedozelená
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Jídelní židle 2 ks DANAÉ Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní