- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Otočné jídelní křeslo K601
Otočné jídelní křeslo K601
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ KŘESLO K601
Představujeme Vám jídelní křeslo K601 – dokonalý spojenec pro každodenní pohodlí a eleganci ve Vaší jídelně. Toto křeslo nebylo navrženo jen pro vzhled, ale také pro maximální funkčnost, díky otočnému mechanismu o 180 stupňů, který zajišťuje snadný pohyb a přístup ze všech úhlů. 
RŮZNORODOST BAREV
Díky vysoce kvalitnímu čalounění v kombinaci s ocelovým rámem s práškovým nástřikem, je židle ztělesněním odolnosti a pohodlí. Křeslo je čalouněno látkou Vinci a je k dispozici ve dvou elegantních barvách, které skvěle doplní jakýkoliv interiér:
- béžová / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 57 cm
hloubka: 64 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
12 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 12 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Jídelní stůl RURURA 120 cm Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Dub tmavý
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč
Rozkládací jídelní stůl PRESTO
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem




Zboží ihned, platba za 14 dní