- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Otočné jídelní křeslo 2 ks NESTOR Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks NESTOR Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ OTOČNÉ JÍDELNÍ KŘESLO PRO VAŠE POHODLÍ A STYL
Toto elegantní otočné jídelní křeslo je ideální volbou k jídelnímu stolu, do obývacího pokoje nebo domácí pracovny. Jeho stylový design a pohodlné provedení z něj činí nepostradatelný doplněk moderního interiéru.

ČALOUNĚNÍ A DEKORATIVNÍ DETAILY
Křeslo je čalouněné příjemnou látkou z mikrovlákna dostupnou ve třech moderních barevných variantách: hnědá
šedá a šedohnědá taupe. Vnitřní strana křesla je navíc zdobena dekorativním prošíváním, které podtrhuje jeho elegantní vzhled.
- hnědá
- šedá
- šedohnědá taupe
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

STABILNÍ DŘEVĚNÁ PODNOŽ A PRAKTIČNOST
Podnož křesla je vyrobena z kvalitního bukového dřeva v přírodním odstínu, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Díky otočnému mechanismu je křeslo nejen stylové, ale také velmi praktické.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
samet (100% polyester) / bukové dřevo
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 83,5 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 48 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Balení obsahuje 2 kusy.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 83,5 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 83,5 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní