- Domů
- Ložnice
- Ložnicové sestavy
- Gabriela
- Noční stolek 2ks GABRIELA
Noční stolek 2ks GABRIELA
Telefonická objednávka
Trendy noční stolek GABRIELA je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: dub wotan / bílá a dub sonoma / bílá.
Stolek nabízí úložný prostor v šuplíku a otevřené polici.
Kvalitní slovenský výrobek. V balení 2 ks.
Barva:
dub wotan / bílá
dub sonoma / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 38 cm
hloubka: 41,8 cm
výška: 40 cm
výška šuplíku: 18,5 cm
výška otevřené police: 18 cm
Hmotnost:
22 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Ložnicová sestava 160x200 cm GABRIELA NEW
Ložnicová sestava 160x200 cm GABRIELA NEW
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
17 150 Kč
Dub wotan
Dodání do 14 dnů
13 690 Kč
Ložnicová sestava 180x200 cm GABRIELA
Ložnicová sestava 180x200 cm GABRIELA
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
17 390 Kč
Dub wotan
Dodání do 14 dnů
13 890 Kč
Šatní skříň s posuvnými dveřmi GABRIELA
Šatní skříň s posuvnými dveřmi GABRIELA
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
10 590 Kč
Dub wotan
Dodání do 14 dnů
8 590 Kč






