- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Pojízdný stojan na šaty MELAR
Pojízdný stojan na šaty MELAR
Telefonická objednávka
Máte vždy krásně uspořádány oblečení? Ne? S tímto šatním organizérem MELAR to bude hračka.
Funkční design z přírodního bambusu se v tomto mobilním stojanu setkává ruku v ruce s jednoduchostí. Tímto šatním organizérem si vytvoříte cenný úložný prostor pro své oblečení kdekoliv a v kterékoli místnosti.
Stojan je pojízdný díky kolečkům. MELAR zahrnuje 2 police ve spodní části a jednu polici nad věšákovou tyčí, která poslouží k zavěšení šatů, košil a jiného oblečení. Na různé doplňky zas můžete využít 4 háčky na bočních stranách stojanu.
Barva:
přírodní
Materiál:
lakovaný bambus
Rozměry:
šířka: 112,5 cm
hloubka: 35 cm
výška: 165 cm
tloušťka konstrukce: 1,8 x 3 cm
tloušťka polic: 3 cm
průměr věšákové tyče: 2,2 cm
Nosnost:
10 kg
Hmotnost:
8,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 112 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 165 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg |
| NOSNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Bambus |
| KOLEČKA | Plastová |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















