- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Lindy
- RTV stolek 1D/160 LINDY
RTV stolek 1D/160 LINDY
Telefonická objednávka
Obývací pokoj je místo, kde se setká celá rodina, kde usadíte návštěvu, nebo jen tak odpočíváte po těžkém dni. Proto by měl být zařízen účelně, stylově, ale zejména tak, abyste se tam cítili co nejpříjemněji. Pro milovníky moderního stylu je tou správnou volbou sektorový systém LINDY. Tento obývákový sektorový systém je vyroben z DTD laminované, dvířka jsou z MDF a samozřejmostí jsou ABS hrany.
Obývák LINDY je moderní a nadčasová. Bílá barva je elegantní a působí decentně. Bílý lesk jí dodá stylovost a eleganci. Sektor obsahuje různé druhy nábytku, abyste si mohli zařídit velký, ale i menší obývák. A nejen to! Tento nábytek můžete umístit i do ložnice, studentských pokojů nebo jídelen.
TV stolek je nedílnou součástí obývacích pokojů. Pohodlně na něj umístěte televizor nebo jiné multimediální zařízení. Poskytuje také množství vnitřního úložného prostoru v podobě dvou polic a jedné uzavřené skříňky, která je také uvnitř rozdělena. Univerzální, ale přitom elegantní bílý lesk dodá místnosti moderní design.
Barva:
bílá lesk
Materiál:
laminovaná DTD / MDF
Rozměry:
šířka: 156 cm
hloubka: 41,5 cm
výška: 61 cm
tloušťka materiálu: 1,6 cm
Hmotnost:
36,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 156 cm |
| HLOUBKA | 41,5 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| HMOTNOST | 36,6 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní