- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lavice
- Kruhová lavice kolem stromu Ø 160 cm z eukalyptového dřeva
Kruhová lavice kolem stromu Ø 160 cm z eukalyptového dřeva
Telefonická objednávka
Tato kruhová lavice nebude jen pohodlným místem k sezení, ale také atraktivním doplňkem do vašeho venkovního prostoru.
Její vnitřní průměr je 70 cm, takže ji můžete snadno postavit kolem stromu a vytvořit tak prostorné místo k sezení pro vás a vaši rodinu nebo přátele.
Naše lavička kolem stromu je vyrobena z vysoce kvalitního tropického tvrdého eukalyptového dřeva, které je známé pro svou mimořádnou odolnost vůči povětrnostním vlivům. A co víc, díky jejímu řemeslnému provedení a bytelné konstrukci budete moci tuto lavici používat venku po celý rok.
Tato lavice okolo stromu je kombinací stylu, odolnosti a pohodlí.
Barva:
přírodní
Rozměry:
průměr: 160 cm
výška: 92 cm
výška sedu: 44 cm
vnitřní průměr (v horní části): 58,5 cm
vnitřní průměr (v dolní části): 70 cm
Materiál:
tropické tvrdé eukalyptové dřevo (napuštěné olejem)
Hmotnost:
31 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| VÝŠKA | 92,5 cm |
| PRŮMĚR | 160 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VÝŠKA LAVIČKY | 92 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| VÝŠKA | 92,5 cm |
| PRŮMĚR | 160 cm |
| HMOTNOST | 31 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VÝŠKA LAVIČKY | 92 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní stolek pro výsadbu rostlin
Zahradní altán 3x3m nůžkový
Zahradní altán 3x3m nůžkový
Bílá
Dodání do 7 dnů
6 490 Kč
Zelená
Dodání do 7 dnů
6 490 Kč
Červená
Dodání do 7 dnů
6 490 Kč
Modrá
Dodání do 7 dnů
6 490 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní