- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo s podnožkou umělá kůže Dekorhome
Křeslo s podnožkou umělá kůže Dekorhome
Telefonická objednávka
Náročný den? Není nic lepšího, než si večer dopřát relax a odpočinek v pohodlném křesle. Naše křeslo ve stylu Chesterfield s podnožkou bude prvním místem, kam po dlouhém dni zamíříte.
Křeslo je čalouněné umělou kůží, která se velmi snadno čistí a má dlouhou životnost.
Křeslo s rámem z masivního dřeva je robustní a stabilní. Silně polstrovaný sedák, opěradla a područky jsou velmi pohodlné, křeslo je zkrátka ideálním místem k četbě, povídání nebo odpočinku.
Sestavení křesla je snadné.
Podnožka vám při sezení poskytne dodatečné pohodlí.
Balení obsahuje 1 křeslo a 1 podnožku.
Barva:
bílá
hnědá
stříbrná
zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Rozměry křesla:
šířka: 64 cm
hloubka: 57 cm
výška: 70 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 44 cm
výška sedu: 40 cm
Rozměry podnožky (taburetu):
šířka: 31 cm
hloubka: 31 cm
výška: 32 cm
Materiál:
dřevěný rám / čalounění z umělé kůže
Hmotnost:
14,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 31 cm, 64 cm |
| HLOUBKA | 31 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 70 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 64 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 70 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 31 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 31 cm, 64 cm |
| HLOUBKA | 31 cm, 57 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 70 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Umělá kůže |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 64 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 70 cm |
| ŠÍŘKA TABURETU | 31 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

























Zboží ihned, platba za 14 dní