- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CLUBBY
Křeslo CLUBBY
Kód produktu: V-PL-CLUBBY-FOT
Telefonická objednávka
Moderní křeslo CLUBBY se hodí do moderního i klasického obývacího pokoje. Své místo ale určitě najde i v ložnici nebo předsíni.
Je čalouněné šedou odolnou látkou. Nohy jsou z masivního dřeva v přírodní barvě.
Barva:
šedá
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 58 cm
výška: 64 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
17 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Ke stažení
CLUBBY_manual.jpg (jpg, 49.5 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 66 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 290 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek 2 ks IKLIN
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Beton
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Konferenční stolek 2 ks IKLIN
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Beton
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
Dodání do 14 dnů
2 250 Kč
2 633 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek NEA
Dostupnost dle variant
1 490 Kč
1 596 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek masivní dubové dřevo Dekorhome
Varianty produktu
Konferenční stolek masivní dubové dřevo Dekorhome
90x45x40 cm Dodání do 10 dnů 6 126 Kč 110x55x40 cm Není skladem 6 054 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 5 751 Kč
od 6 054 Kč
6 932 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní