- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek NORD
Konferenční stolek NORD
Telefonická objednávka
KONFERENČNÍ STOLEK NORD
Představujeme Vám konferenční stolek z kolekce NORD– klenot v koruně vašeho obývacího pokoje. Tento nádherný kousek nábytku je dokonalým spojením praktičnosti a nezapomenutelného designu, který vnese do vašeho domova kousek industriální elegance. S kolekcí NORD získáte možnost transformovat váš obývací pokoj na místo plné stylu a jedinečnosti.
DESIGN
Jeho design inspirovaný loft a industriálním stylem, podtržený mírně skloněnými antracitovými nohami, je jak okouzlující, tak i inovativní. Čtyři robustní nohy zajišťují jeho stabilitu a odolnost, což z něj činí nejen krásný, ale i praktický doplněk do vašeho domova.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
dub wotan / antracit
Materiál:
laminová DTD / plast
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 60 cm
výška: 35 cm
Hmotnost:
24 kg
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HMOTNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | HDF deska, Plast |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní