- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda ENYAR Dekorhome
Komoda ENYAR Dekorhome
Telefonická objednávka
DESIGNOVÝ KREDENC, KTERÝ OKOUZLÍ NA PRVNÍ POHLED
Tento jedinečný příborník z masivního mangového dřeva vyniká svým originálním povrchovým designem a luxusním mosazným lakováním. Zaoblené boky, zelená mramorová deska a černý kovový rám vytvářejí výrazný retro vzhled, který okamžitě upoutá vaši pozornost. Žebrované detaily a mosazné tóny jsou typickými znaky stylu Art Deco a vnesou do vašeho domova elegantní a okouzlující atmosféru.

ELEGANTNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR PRO KAŽDOU DOMÁCNOST
Příborník nenabízí pouze atraktivní design, ale také maximální praktičnost. Za dvířky najdete prostorný úložný prostor, kam snadno uschováte porcelán, sklenice, knihy nebo jakékoliv další domácí nezbytnosti. Vše bude vždy úhledně uspořádané a snadno dostupné, což oceníte v každodenním provozu domácnosti.

TIP PRO DOKONALÝ INTERIÉR
Chcete-li docílit harmonického vzhledu svého obývacího prostoru, zkombinujte tento stylový příborník s dalším mosazným nábytkem a doplňky. Vytvoříte tak ucelený koncept, který působí luxusně, moderně a zároveň nadčasově. V nabídce naleznete také TV stolek.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
zelená / zlatá / černá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov / mramor
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 40 cm
výška: 79 cm
výška nohou: 17 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu.
Důležitá poznámka: Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, je každá komoda naprosto jedinečná.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 17 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsný TV stolek ARIGIS Dekorhome
Závěsný TV stolek ARIGIS Dekorhome
Přírodní
Není skladem
13 890 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
14 290 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní