- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo MORGEN
Kancelářské křeslo MORGEN
Telefonická objednávka
Moderní kancelářské křeslo MORGEN si vás získá svým elegantním designem.
Křeslo je čalouněné kvalitní látkou ve třech barevných variantách: červená, azurově zelená a šedá. Stojí na chromové podnoži zakončené pogumovanými kolečky, které jsou vhodné na všechny typy podlah. Komfort zvyšují chromové opěrky čalouněné stejnou látkou jako sedadlo. Křeslo disponuje nastavitelnou výškou a houpacím mechanismem.
Barva:
červená
azurově zelená
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 50,5 cm
hloubka: 64 cm
výška: 92,5 - 102,5 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 45,5 - 55,5 cm
šířka zádové opěrky: 45,5 cm
výška zádové opěrky: 52 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50,5 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 92,5 cm, 102,5 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45,5 cm, 55,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50,5 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 92,5 cm, 102,5 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45,5 cm, 55,5 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní