- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo MOREL
Kancelářské křeslo MOREL
Telefonická objednávka
Kancelářské křeslo MOREL zaujme svým originálním retro designem. Je čalouněno látkou v šedé barvě.
Křeslo je vybaveno mechanismem TILT, který umožňuje regulaci výšky sedáku pomocí plynového zvedáku. Díky šroubu pod sedákem je možné houpání a blokace v poloze vertikální během práce, a samozřejmě regulace přítlaku opěrky.
Kříž je z chromovaného kovu s pěti plastovými kolečky.
Barva:
šedá / chrom
Materiál:
látka / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 56 cm
výška: 75 - 84 cm
výška sedu: 45 - 54 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Stůl s regálem NARVIK B1
Stůl s regálem NARVIK B1
Bílá
Skladem
Černá
Skladem
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 007 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 041 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 904 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní