- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo J21
Telefonická objednávka
Manažerské křeslo J21 s neobvyklým vzhledem ve vaší pracovně skutečně upoutá pozornost. Díky svému stylovému designu a barevnému provedení látky přinese útulnost do každé pracovny. Celkový vzhled křesla završuje chromovaná základna, která dodává křeslu eleganci.
Kanclářeské křešlo je přizpůsobené dlouhému pracovnímu dni díky zesílenému, ergonomicky tvarovanému polstrování sedáku a opěradla. Křeslo disponuje čalouněnými výškově nastavitelnými područkami a integrovanou hlavovou opěrkou. Křeslo je výškově nastavitelné pomocí plynové pružiny. Má také nastavitelnou houpací funkci, která flexibilně sleduje každý pohyb vaší horní části těla. Polohu lze zaaretovat v jakékoli poloze sklopení.
Pevná chromová základna je otočná o 360 stupňů a zakončena černými plastovými kolečky.
Barva:
krémová
červená
světle hnědá
šedá
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / kov / plast
Rozměry:
šířka: 73 cm
hloubka: 72 cm
výška: 110 - 120 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 50 - 60 cm
výška opěradla: 62 cm
výška područek: 20 cm
průměr základny: 74 cm
tloušťka polstrování sedáku: 11 cm
tloušťka polstrování opěradla: 4 cm
Hmotnost:
21 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 110 cm, 120 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 62 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 110 cm, 120 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm, 60 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 62 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Ochranná podložka pod židli ELLIE NEW
Ochranná podložka pod židli ELLIE NEW
100x50x0,08 cm Dodání do 14 dnů 247 Kč 100x70x0,05 cm SklademKancelářský kontejner L49 8 zásuvek
Kancelářský kontejner L49 8 zásuvek
Bílá
Dodání do 14 dnů
12 704 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
12 493 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
12 735 Kč
Kancelářský kontejner L49 6 zásuvek
Kancelářský kontejner L49 6 zásuvek
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 888 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
3 973 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 836 Kč
Kancelářský kontejner L49 5 zásuvek
Kancelářský kontejner L49 5 zásuvek
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 722 Kč
Červená
Dodání do 14 dnů
3 449 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 692 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní