- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo GAVIN
Kancelářské křeslo GAVIN
Telefonická objednávka
Stylové kancelářské křeslo GAVIN udělá z vaší pracovny trendy místnost s designovým kouskem, který se stane středem pozornosti každého příchozího.
Křeslo je vyrobené v kombinaci ořechové překližky z vnější strany a silného dekorativně prošívaného polstrování z černé eko kůže ze strany vnitřní. Díky polstrování bude sezení příjemné a pohodlné. Stojí na kovové konstrukci zakončené černou růžicí s pěti kolečky.
Kancelářské křeslo GAVIN má nastavitelnou výškou sedu a disponuje mechanismem TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou. Během dlouhého sezení doporučujeme střídat funkci houpání a pevného zajištění židle.
Barva:
ořech / černá
Materiál:
překližka / eko kůže / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 65 cm
výška: 90 - 100 cm
šířka sedu: 43 cm
hloubka sedu: 47 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 43 cm |
| HLOUBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| MECHANISMUS | TILT |
| KOLEČKA | Plastová |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














Zboží ihned, platba za 14 dní