- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo FOSTER
Kancelářské křeslo FOSTER
Telefonická objednávka
Kancelářské manažerské křeslo FOSTER je potažené kůží v kombinaci s PVC a jeho stabilita je zaručena klasickou základnou s pěti kolečky.
Křeslo využívá mechanismu Multiblock, který umožňuje díky plynovému zvedáku snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit až 5 poloh vychýlení a regulovat přítlak opěrky.
Područky jsou pevné a čalouněné kůží ve stejném barevném provedení.
Barva:
černá
světle hnědá
tmavě hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
pravá kůže / PVC / kov
Rozměry:
šířka: 68 cm
hloubka: 54 cm
výška: 118 - 125 cm
výška sedu: 48 - 55 cm
Hmotnost:
26 kg
Nosnost:
120 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Plast |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 73 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| HMOTNOST | 26 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Plast |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 73 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub craft
Není skladem
12 350 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní