- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle MN-SC
Jídelní židle MN-SC
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní židle MN-SC v klasickém stylu příjemně zpestří každou místnost. Židle se díky své nadčasovosti bude dokonale hodit k jídelnímu stolu, ale lze použít také jako luxusní doplněk k toaletnímu stolku.
Židle je vyrobená z masivního dřeva v bílém barevném provedení nebo v dekoru ořech. Stojí na čtyřech pevných nohách. Její opěradlo a sedák jsou čalouněny příjemnou látkou.
Barva:
bílá / béžová
bílá / šedá
ořech / béžová
ořech / béžová s pruhy
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 42 cm
výška: 96 cm
šířka sedu: 45 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Barokní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 6 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Rozkládací jídelní stůl WINDSOR
Bílá / dub
Není skladem
13 539 Kč
Černá / dub
Skladem
Rozkládací jídelní stůl WILLIAM
Rozkládací jídelní stůl WILLIAM
Bílá
Skladem
Ořech
Skladem
Toaletní stolek HOLLYWOOD
Toaletní stolek HOLLYWOOD
Bílá
Skladem
3 290 Kč
Černá
Skladem
3 290 Kč
Dub artisan
Skladem
3 290 Kč
Kašmír
Skladem
3 290 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní