- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle K360
Jídelní židle K360
Kód produktu: V-CH-K/360-KR
Telefonická objednávka
Jídelní židle K360 má nohy vyrobené z lakované ocele v černé barvě.
Je čalouněná odolnou látkou ve třech barevných variantách.
Barva:
béžová / černá
hořčicová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 64 cm
výška: 90 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
6,3 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Ke stažení
K360_manual.jpg (jpg, 60 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 6,3 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















