- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní sety 4+1
- Jídelní set 4+1 ASE-1038
Jídelní set 4+1 ASE-1038
Kód produktu: ASE-1038
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET ASE-1038
Tento moderní jídelní set 1+4 je ideální volbou pro vaši jídelnu. Stůl o rozměrech 130x70 cm zaujme deskou ze slinuté keramiky v bílém mramorovém dekoru s matným povrchem, která nejen působí elegantně, ale je také vysoce odolná vůči poškrábání. Stabilitu a pevnost zajišťují černé kovové nohy s jemně kónickým tvarem, které do prostoru přinášejí industriální nádech.

POHODLNÉ ŽIDLE S ERGONOMICKÝM DESIGNEM
Součástí setu jsou čtyři pohodlné židle čalouněné hladkou látkou v odstínech bílé a nebo šedé. Židle jsou navrženy s důrazem na komfort a styl – ergonomicky tvarovaná opěrka poskytuje pohodlí i při delším sezení. Černé kovové nohy u židlí ladí se stolem a dodávají setu harmonický a jednotný vzhled.
- bílá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

STYLOVÉ A FUNKČNÍ STOLOVÁNÍ PRO KAŽDÝ INTERIÉR
Jídelní set v industriálním stylu je skvělou kombinací funkčnosti a elegance. Hodí se nejen do moderních interiérů, ale také do těch, které hledají jedinečné a stylové prvky. Tento set nabízí maximální komfort, odolnost a estetický vzhled, který ocení každá domácnost.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / keramika / kov
Rozměry židle:
šířka: 44 cm
hloubka: 55 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 49 cm
Rozměry stolu:
šířka: 130 cm
hloubka: 70 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
52 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 44 cm, 130 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP STOLU | Jídelní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 130 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 44 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 44 cm, 130 cm |
| HLOUBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP STOLU | Jídelní |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 130 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 76 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 44 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 55 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle KANDY NEW
Přijímáme předobjednávky
od 1 190 Kč
1 380 Kč
Přidat do oblíbených
Barová židle KANDY 2 NEW
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
1 190 Kč
Barová židle KANDY 2 NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
1 190 Kč
Dodání do 14 dnů
1 190 Kč
1 404 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní