- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Hranaté křeslo látka patchwork / chrom Dekorhome
Hranaté křeslo látka patchwork / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto křeslo se vyznačuje moderním a nadčasovým designem, takže bude rozhodně vynikat všude, kam ho umístíte. Protože je vyrobené z odolného dřeva a čalouněné kvalitní látkou, je toto křeslo ve tvaru kostky robustní a pohodlné a bude vám sloužit po dlouhá léta.
Toto křeslo spočívá na pevných pochromovaných nohách, které zaručují mimořádnou stabilitu. Díky pohodlným područkám a pevnému polštáři vám poskytne optimální pohodlí při sezení. Křeslo v sedmi zářivých barvách působí na lidi velmi pozitivně a pomáhá jim uvolnit se.
Toto stylové křeslo je také skvělou dekorací do každého stylu zařízení obývacího pokoje nebo na pracoviště. Určitě vnese do vašeho interiéru jednoduchý, přesto však elegantní styl.
Barva:
oranžová / modrá / červená / růžová / fialová / krémová (vícebarevné)
Materiál:
látka (20% bavlna, 80% polyester) / dřevo / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 85,5 cm
hloubka: 63 cm
výška: 74 cm
šířka sedu: 54 cm
hloubka sedu: 59 cm
výška sedu od země: 42 cm
výška područek od země: 61 cm
tloušťka područek: 16 cm
Hmotnost:
20,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 85 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOST | 20,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm |
| HLOUBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Designová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek 2 ks MERCURY
Konferenční stolek 2 ks MERCURY
Průhledná
Skladem
Bílošedý mramor
Skladem
Konferenční stolek 2 ks DELIA II
Konferenční stolek 2 ks MUSE
Odkládací stolek 2 ks MUSE II
Konferenční stolek 2 ks MILOS
Konferenční stolek 2 ks Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 926 Kč
Černá
Není skladem
2 482 Kč
Měděná
Není skladem
3 202 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní