🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Houpací křeslo MAX 2 je ideální pro odpočinek s knihou v ruce, ale své uplatnění najde i kdekoliv jinde.
Konstrukce je vyrobena z ohýbaného dřeva v dekoru wenge a je čalouněné krémovou látkou se vzorem.
Tímto houpacím křeslem uděláte jistě radost svým rodičům nebo babičce a dědečkovi.
Barva:
krémová / wenge
Materiál:
látka / ohýbané dřevo
Rozměry:
šířka: 52 cm
hloubka: 90 cm
výška: 95 cm
výška sedu: 40 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
11 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍŘKA | 52 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.