- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl DOMENICO
Jídelní stůl DOMENICO
Kód produktu: V-CH-DOMENICO-ST
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní stůl DOMENICO má desku vyrobenou z dýhované MDF v barevném provedení: ořech. Stojí na čtyřech ocelových nohách, které jsou lakované černou barvou se zlatým zakončením.
Ke stolu se pohodlně usadí až 4 osoby.
Barva:
ořech / černá / zlatá
Materiál:
dýhovaná MDF / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 110 cm
výška: 76 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRŮMĚR | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní křeslo K482
Varianty produktu
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Jídelní křeslo K482
Šedá
Skladem
u vás do 06.05.2026
2 490 Kč
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
2 490 Kč
2 490 Kč
2 758 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo AZUL
Dostupnost dle variant
od 2 590 Kč
2 903 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo K459
Varianty produktu
Béžová
Skladem
Jídelní křeslo K459
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
2 190 Kč
2 190 Kč
2 380 Kč
Přidat do oblíbených
Regál s ocelovými dvířky masivní dřevo Dekorhome
Dodání do 10 dnů
8 069 Kč
9 471 Kč
Přidat do oblíbených












Zboží ihned, platba za 14 dní