- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle TERKAN
Barová židle TERKAN
Telefonická objednávka
Originální barová židle TERKAN má pevnou stabilní konstrukci vyrobenou z kovu v barevném provedení: černá. Sedák je čalouněn černou nebo šedou látkou.
Židle je otočná a výškově nastavitelná.
Barva:
černá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / látka
Rozměry:
šířka: 47,5 cm
výška: 84 - 105 cm
hloubka: 51 cm
výška sedu: 62 - 73 cm
hloubka sedu: 35 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 84 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 62 cm, 73 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
Barový stůl hnědá / černá Dekorhome
50x50x110 cm Není skladem 2 917 Kč 60x60x110 cm Není skladem 3 202 KčStojan na víno na 12 lahví masivní dubové dřevo Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 20 lahví 2 ks Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 20 lahví 2 ks Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 618 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 264 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 376 Kč
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Stojan na víno na 48 lahví Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 355 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
3 004 Kč
Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks Dekorhome
Nástěnný stojan na víno na 18 lahví 2 ks Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 803 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 432 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 525 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní