- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle 2 ks ATHAMÁS Dekorhome
Barová židle 2 ks ATHAMÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
BAROVÁ ŽIDLE ATHAMÁS
Tato barová židle je ideální pro různé životní prostředí. Její neutrální vzhled a přírodní materiály umožňují snadné začlenění do mnoha designových schémat, od moderních po klasické. Může být použita nejen jako barová židle, ale i jako stylové sezení v kuchyni nebo jako doplněk v otevřených obytných prostorách.
MATERIÁL

DESIGN A FUNKČNOST

POHODLÍ

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 40 cm
výška: 84 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| VÝŠKA SEDU | 84 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnná police ATHAMÁS sheesham Dekorhome
Nástěnná police ATHAMÁS sheesham Dekorhome
80 cm Dodání do 14 dnů 1 790 Kč 115 cm Dodání do 14 dnů 1 832 KčJídelní lavice ATHAMÁS Dekorhome
Konferenční stolek ATHAMÁS Dekorhome
Konferenční stolek ATHAMÁS Dekorhome
Akácie medová / černá
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Akácie medová / stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní
