Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry
Zahradní markýzy Vytvořte si u vašeho domu na zahradě, terase nebo na balkonu u bytu příjemné zázemí vybízející k posezení u odpolední kávy. Rušit vá ...

Zahradní markýzy

Vytvořte si u vašeho domu na zahradě, terase nebo na balkonu u bytu příjemné zázemí vybízející k posezení u odpolední kávy. Rušit vás už nemusí ani vtíravé pohledy sousedů nebo ostré sluneční paprsky. Stačí si jen zvolit ty správné a k tomuto účelu určené doplňky. K tomu vám poslouží slunečníky a zastínění. Stínící zahradní markýzy nabízí praktické řešení pro různé situace a jsou umístitelné na trávník, balkony, terasy nebo i do oken.

Volně stojící stínící technika

Nejenom pro zakrytí venkovního posezení vám poslouží volně stojící zahradní markýza. Ta poskytne ochranu před sluncem i nečekaným deštěm. Zahradní přístřešek je moderním doplňkem, který využijete při různých příležitostech jako jsou venkovní oslavy a podobně. Vyznačuje se vysokou stabilitou a je snadno sestavitelný.

Kazetové a skládací markýzy

Další možností zastínění jsou kazetové a skládací markýzy. Ty mohou být řešeny jako automatické markýzy nebo markýzy manuální. Oceníte je hlavně na terasách. Tento typ markýzy zahradní může být také vybaven LED osvětlením, takže vám poslouží i po setmění a zútulní tak večerní venkovní atmosféru.

Varianta postranního zastínění

V případě postranního zastínění jsou skvělou volbou boční markýzy. Venkovní zástěna vás potěší snadným ovládáním. Jedná se o zatahovací verzi, takže si ji jednoduše přizpůsobíte aktuální situaci. Až si budete vychutnávat odpolední siestu, zajistí vám potřebné soukromí. Díky svému designu se stane zároveň i moderním a stylovým exteriérovým doplňkem.

Markýzy nad okna

Kromě toho, že se hodí markýza na zahradu, najde si svoje využití i jako stínící technika určená pro montáž nad okna. Okenní markýzy poskytne vytoužený stín i vašemu interiéru. Jsou odolné vůči UV záření i dalším klimatickým vlivům, a zároveň také odpuzují vodu a nečistoty. Látku je možné dokonce i vyprat.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytek

Zahrada

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Jarní výprodej nábytku

Premium nábytek

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení