Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Zahradní foliovníky

Máte zahradu a rádi byste se pustili do pěstování? Ochraňte vaše rostliny a úrodu před nepříznivými povětrnostními vlivy a škůdci. Řešením jsou zahradní foliovníky, které skvěle izolují teplo a vy si tak můžete dopřát ovoce, zeleninu nebo bylinky téměř po celý rok. Vyberte si foliovník na zahradu z několika různých velikostí. 

Optimální mikroklima a ochrana pro vaši úrodu

Zahradní foliovník je skvělou volbou pro výsadbu různých druhů sazeniček, kterým optimální mikroklima a potřebnou ochranu před přízemními mrazíky nebo i škůdci. Díky ideálním světelným a tepelným podmínkám tak dochází k urychlení růstu a následně i k vyšší úrodě v sezóně. Foliovník zahradní se tak stane nepostradatelným společníkem nejen při pěstování zeleniny a bylinek.

Kvalitní a odolná konstrukce

Foliovníky zahradní mají kvalitní a odolnou konstrukci z pozinkovaných kovových profilů, která zajišťuje potřebnou stabilitu i z a zhoršených povětrnostních podmínek. Navíc je chráněná vůči korozi. Folie je navíc odolná vůči škodlivému záření. Díky ideální výšce a dostatečně širokému vstupu je zajištěna pohodlná práce uvnitř.

Praktický vstup pro možnou regulaci teploty

Foliovníky na zahradu jsou vybaveny praktickým vstupem, pomocí kterého můžete i šikovně regulovat teplotu uvnitř. O potřebnou ventilaci se pak postarají okýnka. Ty zároveň regulují teplotu a vlhkost. Boční stěny jsou pak opatřeny sítěmi proti hmyzu, čímž se minimalizuje možné napadení plodin různými škůdci.

Různé barevné varianty a velikosti

Foliovníky jsou dostupné v různých barevných variantách a velikostech. K dostání je bílé i zelené provedení. Můžete si tak vybrat přesně takový typ, který vám vyhovuje a který skvěle zapadne do vaší zahrady. V případě potřeby si můžete pořídit i náhradní plachtu.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení