Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Věšáky a stojany

Místnost jako je předsíň je vizitkou každého domova. Záleží tedy na tom, jak je zařízená a jakým působí dojmem. A protože se jedná o prostor, kde odkládáme obuv a svršky, stačí jen málo a bude působit neuklizeným a neúhledným dojmem. Tomu lze ovšem snadno předejít vhodně zvoleným nábytkem a doplňky. Pro vstupní halu jsou jako stvořené nejrůznější věšáky a stojany, které poslouží k odložení oblečení, kabelek nebo deštníků. 

Teleskopická verze jako stvořená do menších bytů

Máte příliš malý byt na to, abyste v něm mohli mít spoustu skříní a další úložné prostory sloužící k uložení šatů? Jenže kam se vším tím oblečením? Řešením je vzdušný a stylový teleskopický stojan na šaty. Ten můžete během chvilky ze základní velikosti zvětšit na širší. Takže si ho jednoduše přizpůsobíte vašim momentálním potřebám. 

Varianta s poličkami jako úložnými prostory navíc

Věšák a stojan nemusí sloužit jen k pouhému zavěšení různých svršků, kabelek, tašek a deštníků. Některé varianty jsou totiž vybaveny i šikovnými poličkami, takže si na ně odložíte třeba boty nebo cokoliv dalšího. Svým provedením vás na první pohled zaujme bambusový stojan na šaty, který působí vzdušným dojmem.

Praktické řešení s kolečky pro pohodlnější přesun

Stojany na oblečení jsou sice fajn, ale někdy je zkrátka potřebujete někam přesunout, třeba při úklidu nebo reorganizaci domova. V takových případech oceníte praktické řešení v podobě koleček. Stojany na kolečkách rychle a pohodlně přesunete tam, kam zrovna potřebujete. 

Různé materiály stojanů a věšáků

Věšáky na oblečení a stojany na šaty si můžete vybrat z dlouhé řady materiálů, které skvěle zapadnou do každého interiéru. Vedle oblíbeného dřevěného provedení je to také provedení kovové nebo plastové, a to v různých barvách jako je bílá, černá nebo světlé či tmavé dřevo.

Nábytek

Premium nábytek

Osvětlení

Sauny

Velký výprodej nábytku

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení