Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Vchodové přístřešky

Vytvořte si u rodinného domu prostor, ve kterém budete při vašem odchodu a příchodu chráněni před deštěm a větrem. Poslouží vám k tomu vchodový přístřešek, který se zároveň stane i zajímavým designovým prvkem. Vyrobena může být hned z několika materiálů, konkrétně z polykarbonátu, plexiskla nebo z bezpečnostního skla a v různých tvarech.

Praktická alternativa klasického závětří

Vchodové přístřešky umožňují vytvořit praktickou a levnější alternativu klasického závětří. Předně se jedná o elegantní a moderní řešení, které dodá vašemu domu na zajímavosti. Ochrání váš vstup do domu nejen před deštěm, ale také před nečistotami. Tím ovšem jejich výhody nekončí. Přístřešek ke vchodu se totiž také postará o efektivní prodloužení životnosti vstupních dveří do domu. 

Bezpečnostní sklo v kombinaci s ocelí jako dokonalá elegance

Přístřešky vchodové mohou být vyrobeny z vysoce odolného bezpečnostního skla v kombinaci s ocelí. Tato kombinace je dokonalou elegancí a moderním designem, který dodá šmrnc každému domu. Na první pohled vás tak zaujme svým vzhledem a potěší svojí funkčností. Dveřní stříška má vysokou odolnost vůči zatížení sněhem i větrem, takže můžete být bez obav o vaši bezpečnost.

Přístřešek z polykarbonátu jako oblíbené řešení

Oblíbenou volbou majitelů rodinných domů je také přístřešek vchodový z polykarbonátu. Ten nabízí jednoduché a praktické řešení. Vybrat si můžete hned z několika velikostí a přizpůsobit ho tak na přímo na míru vašemu vchodu do domu. 

Oblouková nebo rovná varianta

Přístřešek ke vchodu do domu si můžete vybrat hned z několika variant, co se tvaru týče. Jednou z možností je obloukové provedení. Dalším typem je pak rovný přístřešek se sklonem v určitém úhlu. Skvělým řešením je také boční stěna ke vchodovým dveří pro více ochrany před větrem a postranním deštěm.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení