Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry
Sušáky na prádlo Koupelna není jen místem, kde si užíváme relaxaci ve vaně plné pěny, ale je i místem, kde je nejčastěji umístěna pračka a také koupe ...

Sušáky na prádlo

Koupelna není jen místem, kde si užíváme relaxaci ve vaně plné pěny, ale je i místem, kde je nejčastěji umístěna pračka a také koupelnový nábytek. Často je tato místnost využívána i k sušení prádla, protože v jiných částech domácnosti už prostor k tomuto účelu nezbývá. K tomu se hodí nejrůznější sušáky na prádlo, které mohou mít hned několik podob. Možností je stropní varianta, stojící sušák nebo provedení umístitelné na vanu či na topení.

Dvojité provedení pro úsporu místa

Mezi důležité a nepostradatelné doplňky do koupelny patří i sušáky. Ty se dají využít i na balkonech a terasách. Přináší ekologické a levné řešení pro sušení prádla. Nemáte příliš mnoho prostoru, kde byste mohli vyprané prádlo sušit? Pak vsaďte na dvojité provedení pro úsporu místa. Dvojitý sušák na prádlo se rozkládá do výšky, takže je ideální volbou do menších koupelen. 

Chytré řešení na balkony

Sháníte vhodné řešení na balkon a terasu? Vyzkoušejte balkonový sušák na prádlo, který se dá připevnit na strop a v případě potřeby jej jednoduše přitáhnete dolů pomocí lanka. Stejným způsobem jej i vytáhnete zpět ke stropu. U stropu je tento balkonový sušák ukryt v nenápadném hliníkovém krytu. 

Prostornější varianta pro početnější rodinu

Máte početnější rodinu, takže se nespojíte jen tak s nějakým malým sušákem, kvůli kterému byste museli sušit na několikrát? Pro tyto situace je jako stvořený prostornější sušák na prádlo, na který se vejde spousta oblečení i pro více lidí. 

Praktické složení do kompaktní velikosti

Sušáky na oblečení přináší jednu velkou výhodu, kterou je možnost rychlého a pohodlného složení do kompaktní velikosti. V případě nepoužívání tak můžete sušák jednoduše schovat do skříně nebo pod postel a nebude vám nikde překážet. 

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení