Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Servírovací stolky

Co takhle snídani přímo do postele? Udělejte radost vašemu protějšku tímto milým gestem. Nejen k tomuto účelu vám poslouží praktické servírovací stolky. Připravené občerstvení a nápoje jednoduše umístíte na stolek na kolečkách a pohodlně dopravíte tam, kam potřebujete. Vybrat si můžete z několika velikostí a designových provedení v dřevěném, moderním nebo retro stylu. Odkládací stolky vám umožní mít ty nejlepší pochoutky šikovně po ruce. V nabídce naleznete nejrůznější servírovací vozíky, pojízdné regály a kuchyňské vozíky.

Jednoduchý kovový vozík

Jednoduché a užitečné řešení přináší kovový servírovací vozík. Je vybavený několika regály, do kterých se vejde všechno potřebné pro hostinu nebo drobné občerstvení. Oceníte také možnost zabrzdění dvou koleček. Díky němu snadno obsloužíte všechny vašeho hosty a finální uklízení špinavého nádobí bude hotovo raz dva. Kromě kuchyně a jídelny jej využijete i v dalších místnostech.

Kombinace dřeva a keramiky

Hledáte elegantní řešení pro stolek servírovací? Perfektní volbou je kombinace dřeva a keramiky, která vypadá opravdu báječně a stane se tak i zajímavým interiérovým doplňkem. Ten nabízí zajímavé a šikovné řešení v podobě poliček, šuplíků i košíků pro snadnější odložení věcí.

Podnos jako stvořený pro snídani v posteli

Proč ráno hned vstávat z postele, když nemusíte? Je čas na pořádné víkendové lenošení, které si rozhodně zasloužíte. Pro překvapení v podobě snídaně do postele vám poslouží praktický servírovací podnos. Ranní kávu a oblíbené jídlo si tak můžete pohodlně vychutnat přímo ve vaší posteli.

Něco speciálního pro větší akce

Větší akce už si žádají něco speciálního. Oceníte tak větší pojízdný elegantní kuchyňský vozík v přírodním bílém provedení. Využijete ho při různých oslavách nebo návštěvách většího počtu hostů. Jejich obsluhování tak půjde jako po másle.

Nábytek

Zahrada

Solární sprchy

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení