Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Botníky sedací

Předsíň by měla působit nejenom reprezentativním dojmem, ale také by měla být zařízena s ohledem na praktičnost. Základem předsíní a vstupních hal jsou předsíňové stěny, které plní jak estetickou úlohu, tak i roli praktickou. Stejně tak i botníky. Nabízí totiž spoustu úložných prostorů pro boty, oděvy a další doplňky, které vám pomohou v tom, aby tato místnost vypadala uklizeně a reprezentativně. Praktickým řešením jsou sedací botníky, které vám umožní pohodlnější přezouvání.

Designový doplněk do vstupní místnosti

Botníky nebo nejrůznější lavice a stoličky jsou nejenom designovým, ale také praktickým bytovým doplňkem, který by neměl chybět v žádné vstupní hale a předsíni. Poslouží k uložení spousty párů bot celé rodiny. Boty se tak nebudou nevzhledně povalovat všude okolo. 

Příjemné a pohodlné sezení během přezouvání

Sedací botník vám navíc poskytne i více komfortu. Zvolte si otevřenou nebo uzavřenou variantu a proměňte svoji předsíň k nepoznání. Navíc může tento bytový doplněk ladit i s dalšími kousky nábytku, jako jsou věšáky a stojany nebo stěny do předsíně. Efekt pak bude naprosto dokonalý. 

Kompletní sestava pro zařízení předsíně ve stejném stylu

Kompletní sestava nábytku do vstupní haly ve stejném stylu vám zajistí příjemný a útulný prostor, který se stane tou nejlepší vizitkou vašeho domova. Skvělou volbou jsou předsíňové stěny se zrcadlem, které navíc i celý prostor prosvětlí a opticky zvětší. 

Praktické řešení v podobě dalších úložných prostorů

Nejrůznější kousky nábytku, jako je předsíňová stěna, botník nebo lavice či komody vám navíc v předsíni zajistí další úložné prostory, kterých v domácnosti není nikdy dost. Díky tomu tak vstup do vašeho domova bude moci vždy působit uklizeným dojmem a  na vás i vaše hosty dýchne příjemnou atmosférou.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení